جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت

سایت جتکار با هدف تکمیل زنجیره تامین در ساختمان رونمایی شده است، یکی از ویژگی های این سایت که مناسب برای تامین کنندگان و همچنین خدمات دهندگان ساختمانی است استفاده از بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت می باشد که نحوه استفاده از این قسمت برای شما توضیح داده شده است.

برای مشاهده بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت در ابتدا باید وارد قسمت منوی اصلی سایت شوید و از آنجا بر روی گزینه ساختمان های در حال ساخت کلیک کنید، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در سمت راست تصویر فیلترهای مراحل ساخت به کاربران نمایش داده شده است و در سمت چپ نقشه کشور قابل مشاهده می باشد.

بان اطلاعات ساختمان های در حال ساخت

طبق روال چنانچه مراحل ساخت ساختمان ها را انتخاب کنیم برروی نقشه کشور مطابق با فیلتر انتخاب شده ساختمان ها به شما نمایش داده خواهد شد. در ادامه با انتخاب دسته های مشخص شده بر روی نقشه می توان به ساختمان ها در مناطق مشخص مطابق با نقشه دست پیدا کرد.

از ویژگی های بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت، نمایش ساختمان ها بر روی نقشه کشور می باشد که می تواند محل ساختمان در حال ساخت را بر روی نقشه به کاربران نمایش دهد.

محدوده ساختمان های در حال ساخت

برای مشاهده راه های ارتباطی و همچنین مشخصات ساختمان های در حال ساخت باید به مارکرهای قرمز رنگ مطابق با شکل زیر برسید و برروی آن کلیک کنید تا پنجره ای مطابق تصویر زیر برای شما نمایش داده شود و سپس با کلیک بر روی پروفایل شرکت به پروفایل ساختمان انتخاب شده وارد شوید.

نمایش محل ساختمان های در حال ساخت

پس از ورود به پروفایل هر ساختمان، صفحه ای مطابق با تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود که در آن می توانید اطلاعات تکمیلی در مورد ساختمان را مشاهده کنید و برای بدست آوردن شماره تماس سازنده ساختمان باید وارد قسمت پست ها شوید.

پروفایل ساختمان

در قسمت بعدی صفحه ای مطابق با تصویر زیر باز می شود که با کلیک بر روی تصویر تلفن می توانید شماره تماس سازنده ساختمان را بدست آورید.

پست های ساختماندر صفحه ای که برایتان باز می شود می توانید شماره تماس سازنده ساختمان را مشاهده کنید.

شماره تماس سازندهدر ادامه همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید کلمات کلیدی مانند منطقه 1 و بتنی مشاهده می شود که اگر بر روی هر کدام از این کلمات کلیدی، کلیک کنید به راحتی به شماره تماس سایر سازندگان با این ویژی ها دسترسی پیدا خواهید کرد و دیگر نیاز نیست که مسیر طی شده مطابق با روال فوق را طی کنید و خیلی سریع به شماره تماس سازندگان دسترسی پیدا خواهید کرد.

در انتها نیز این موضوع یادآور می شود که هدف از نمایش شماره تماس به کاربران محترم این نیست که تماس مستقیم با سازنده ساختمان بگیرید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که در سایت جتکار یک پروفایل قدرتمند برای خودتان تشکیل دهید و از طریق سایت اعلام همکاری خود را به کارفرمای محترم اعلام کنید.

در ضمن سایت جتکار مجله ای را به صورت ماهیانه منتشر می کند که تبلیغات شما در آن درج خواهد شد و برای تمامی سازندگان استان تهران ارسال می شود.