جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

آزادی

شرکت مهندسی اهرام درتاریخ 1389/05/13 با شماره ثبت 419316 تأسیس گردیده است.شركت مهندسی اهرام ارائه کننده خدمات در زمینه پیمانکاری ساختمان و ابنیه در راستاي جهاني انديشيدن و سعي در ارتقاء مداوم كيفيت خدمات خود و کسب رضايت کليه طرفهاي ذينفع بويژه مشتريان خود سعي دارد با تدوين اهداف ذيل به عنوان سر لوحه عملکرد خود نيازمنديهاي پرسنل، جامعه و نسلهاي آتي را با در نظرگرفتن بهبود شرايط ايمني ، بهداشتي و زيست محيطي به نحو احسن برطرف سازد.اميد است با ياري خداوند، سعي و تلاش كاركنان و هم چنين نظرات شما عزيزان، اين شركت به خوش نام ترين و بزرگترين شرکت در سطح کشور تبدیل گردد.
شرکت اهرام با بهره گیری از پیشینه مطلوب در صنعت ساختمان و اجرای پروژه های عمرانی شهری در زمینه آب، تأسیسات و تجهیزات، ساختمان و ابنیه، بر آن است تا با اتکاء به کارآمدی سازمانی و دانش فنی متخصصین خود و بهره گیری از مناسب ترین فناوری های روز موجود نسبت به تولید ساختمان های با کیفیت مطلوب و منطبق بر اصول فنی و استانداردهای مربوطه یکی از پیشگامان در تولید ساختمان های با کیفیت بالا و اجرای پروژه های عمرانی، به نحو مطلوب باشد. لذا این شرکت به منظور دستیابی به اهداف اصلی مورد نظر، رسالت خود را به صورت ذیل اعلام و همواره آن را نصب العین کلیه فعالیت های خود قرار می دهد:
* بهبود مستمر در ساخت به عنوان رکن اساسی جهت حفظ و افزایش رضایتمندی و کسب اعتماد مشتریان و کارفرمایان محترم.
* یادگیری آخرین دستاوردهای تخصصی فنی و علمی مربوطه،جهت افزایش کارایی کارکنان از طریق آموزش،بهسازی مستمر و به روز.
* افزایش سطح رضایت مشتریان و کارفرمایان محترم از طریق رعایت صداقت،درستکاری و پایبندی به اخلاق و اصول حرفه ای کسب و کار و بهره گیری از پیشنهادات مطلوب آنان در جهت ارتقاء کیفیت تولید.

* توجه به صیانت همه جانبه از نیروی انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه شرکت از طریق سازماندهی مناسب،افزایش انگیزه ها،ارتقاء شایستگی کارکنان از طریق آموزش و پرورش فنی و رفتاری آنان و ترویج فرهنگ مشارکت همگانی.
* تلاش در جهت ارتقاء، توسعه شرکت و افزایش سطح درآمدها و سود دهی مناسب و بهره گیری مناسب از منابع و ایجاد رویکرد صرفه جویی جهت نیل به اهداف.
*در نظر گرفتن بهبود شرایط ایمنی،بهداشتی و زیست محیطی پایبند به اجرای الزامات سیستم مدیریت یکپارچه IMS شامل استانداردهای مدیریت کیفیت

مجری شرکت مهندسی اهرام
متراژ 1 متر مربع
تاریخ شروع کار 15 بهمن 1398