جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

شرکت خدمات بهسازی خاک سامان پی

ارسال شده در 10 فروردین 1399 ساعت 22:57 شرکت خدمات بهسازی خاک سامان پی

شرکت خدمات بهسازی خاک سامان پی با یک دهه پشتوانه علمی و عملی، با بهره‌گیری از کلیه روش های نوین تحکیم بستر و اصلاح خاک، متناسب با شرایط هر پروژه، نسبت به بررسی و انتخاب روش بهینه فنی، اقتصادی و اجرایی اقدام نموده و با دارا بودن مجموعه کاملی از تجهیزات و ماشین آلات، گزینه منتخب را اجرا می‌نماید. بهره‏ مندی از نیروی انسانی متخصص و نیز تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری مناسب، امکان ارائه خدمات مشاوره مهندسی در عرصه مطالعات و کاوش های ژئوتکنیک و مکانیک خاک (Site Investigation) و کلیه تحلیل ها و طراحی‌های ژئوتکنیکی را نیز فراهم نموده است.

دانش علمی و فنی در کنار تجربه ی اجرایی، مدیریتی و قراردادی، تیم فنی مهندسی “شرکت خدمات بهسازی خاک سامان پی” را به گروهی قابل اعتماد، جهت واگذاری کلیه مراحل برنامه ریزی، طراحی، اجرا و نیز مدیریت و نظارت راهبردی پروژه های عمرانی – ژئوتکنیکی تبدیل و انجام موفقیت‌آمیز بسیاری از پروژه‌های متنوع طرح و اجرای بهسازی خاک از جمله جت گروتینگ و اختلاط عمیق خاک و…را تضمین نموده است.


اهداف و چشم اندازها
شرکت سامان پی، با بهره گیری از دانش فنی، تجارب کسب شده و حسن اعتماد کارفرمایان، ماموریت دارد که پاسخگوی نیازهای مشتریان در موارد مختلف خدمات طرح و اجرای مهندسی ژئوتکنیک و بهسازی خاک در پروژه های عمرانی باشد. اندیشه ما مبنی بر دستیابی به سازمانی چابک و تاثیرگذار در عرصه مهندسی ژئوتکنیک و بهسازی خاک، ایجاب می کند که ضمن ترفیع موقعیت خود در داخل کشور و قرارگیری جزء بهترین ها، در عرصه های فراکشوری نیز حضور داشته باشیم.

ارزش های ما صداقت، درستکاری و احترام متقابل، پایبندی به تعهدات و اخلاق حرفه ای، کار گروهی، قانونمندی، مسئولیت پذیری و ارج نهادن به کرامت و مقام انسانی کارکنان است. اهداف ما افزایش رضایت کارفرمایان، ارتقاء کیفیت خدمات، انجام به موقع تعهدات، توسه زمینه های ارائه خدمات در رشته های مختلف طراحی و اجرا، ایجاد فضای مناسب به منظور رضایتمندی و مشارکت فکری است.

کارفرمایان
ما همواره بیشترین تلاش خود را کرده ایم تا پروژه های در دست اجرای خود را با بهترین کیفیت و در زمانی مناسب به سرانجام برسانیم. ما اعتقاد داریم که کارفرمایان شرکای اجتماعی ما هستند، پس ایجاد موفقیت آمیزترین راه برای رسیدن به اهداف مورد انتظار آنان در پروژه ها به رویکردی برد – برد برای ما تبدیل شده است.

با توجه به گستره ی خدمات ما، شرکت سامان پی مفتخر به ارائه نوآورانه ترین راهکار های مهندسی ژئوتکنیک به کارفرمایان متعدد و کسب رضایت آنان است، کارفرمایانی شاخص در زمینه هایی همچون: صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، راه و ترابری، نظامی، بانکی و … گواه این رضایت و خوشنامی، دریافت رضایت نامه های متعدد از کارفرمایان است.

نظام سازمانی و گواهی نامه ها

شرکت سامان پی از بدو تاسیس تا کنون توانسته است با ایجاد سازمانی پویا و منظم، پروژه های ژئوتکنیکی متعددی را انجام دهد. علی رغم وجود نظام تایید صلاحیت و رتبه بندی پیمانکاران ژئوتکنیکی در کشور، این شرکت موفق به کسب گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شده است. رتبه های صلاحیت این شرکت به شرح زیر است:

رتبه ۳ در رشته ی ابنیه
رتبه ۵ در رشته ی راه و ترابری
رتبه ۵ در رشته ی آب و فاضلاب

علاوه بر کسب رتبه های فوق، شرکت سامان پی در راستای ارتقاء کیفیت خدمات خود توانسته است در سازمان خود:

سیستم مدیریت یکپارچه سازمانی (IMS)
سیستم کنترل کیفیت (ISO 9001)
سیستم مدیریت محیط زیست (ISO 14001)
سیستم مدیریت ایمنی و سلامت شغلی (OHSAS 18001)
سیستم مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS)

امکانات و تجهیزات اجرائی

شرکت خدمات بهسازی خاک سامان پی با هدف حل مشکلات پروژه‌های عمرانی در مرحله طراحی و اجرای ژئوتکنیکی، طی سالیان گذشته مجموعه کاملی از ابزار، ماشین آلات و تجهیزات متناسب با این حوزه را تامین نموده است. بطوریکه در حال حاضر این شرکت امکانات و تجهیزات مورد نیاز در مراحل مطالعات، طرح و اجرای کلیه روش های بهسازی خاک را داراست.

لزوم مدیریت یکپارچه ماشین آلات و تجهیزات اجرائی و بهبود مستمر بهره وری ماشین آلات، این شرکت را بر آن داشته است تا انبار و تعمیرگاه مرکزی خود را بصورت ملکی، در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تجهیز نماید.

شرکت خدمات بهسازی خاک سامان پی در یارد مذکور علاوه بر تعمیر، نگهداری و انبارش ماشین آلات موجود خود، به تولید برخی قطعات و لوازم مورد نیاز جهت ساخت ماشین آلات جدید روش های بهسازی خاک (انواع دکلها، موتور ها، شاسی ها و ….) و نیز برخی قطعات اجرائی بهسازی خاک (نظیر لوله های مشبک میکروپایل و …) می نماید.

تعداد مشاهده: 190
شرکت خدمات بهسازی خاک سامان پی