جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

فاراد پنجره 09195900795

ارسال شده در 03 فروردین 1399 ساعت 16:26 دماوند - جابان

شرح پنجره دوجداره دماوند- جابان
در این پروژه از پروفیل سری ۶۰ دورو لمینیت طرح چوب ویستابست کد ۰۷ استفاده شد تقریبا قهوه ای سوخته. با توجه به اینکه نمای این ساختمان سیمان شسته سفید بود انتخاب این طرح و این رنگ جهت پنجره دوجداره زیبایی خاصی را به نماس ساختمان داد. تقسیم بندی پنجره ها دوجداره به صورتی انجام شد که حداکثر view یا همان دید و منظره را داشته باشد.
با توجه به سردسیر بودن منطقه جابان تمام پنجره های دوجداره دوحالته انتخاب شد تا از هر ۴ طرف بازشو قفل شود و علاوه بر کارایی بهتر به حداکثر عایق صوت و حرارت نیز دست یابیم. نصب به خوبی انجام شد و پروژه یک روزه تحولی داده شد.
محصولات شرکت فاراد پنجره /تاپکو – با کد نمایندگی ۲۸۹ ویستابست – دقیقا مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استانداد ۸۵۱۰ دارای نشان استاندارد با شماره پروانه ۷۳۴۹۰۰۲۹۴ می باشد. پروفیل مورد استفاده از کمپانی VISTABEST (ویستابست) دارای گواهینامه مرکز تحقیقات مسکن- استاندارد RAL المان – ۱۰ سال ضمانت نامه تحت پوشش بیمه آسیا می باشد.
مشخصات یک پنجره دوجداره upvc استاندارد:
پروفیل upvc استاندارد – دارای گواهینامه استاندارد RAI آلمان.
گالوانیزه یکپارچه داخل پروفیل UPVC به ضخامت ۵/۱ میلی متر.
لاستیک های آب بندی حتما از نوع EPDM و از جنس لاستیک باشند و PVC ویا پلاستیک نباشند. جهت تست نوع لاستیک می توانید تیکه ای از آن را آتش بزنید ، اگر ذوب شد لاستیک است و اگر آتش گرفت پلاستیک می باشد.
تولید استاندارد مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست.
یراق آلات ROTO آلمان و WORNE ترک با توجه به ابعاد .( جهت عایقی بیشتر از یراق دوحالته استفاده شود)
شیشه دوجداره با ساختار : جدار داخلی ۶ میلیمتر و اسپیسر ۱۲ و جدار خارجی ۴ میلیمتر ساده.
نصب استاندارد با استفاده از پیچ بولدکس ۸ تا ۱۰ سانتی متری به فواصل هر ۳۰ سانتی متری- تزریق فوم پلی ارتان جهت آب بندی و چسب سیلیکون ۸۰ درصد جهت آب بندی.
خرید از نمایندگان معتبر ویستابست با کد نمایندگی مشخص
مزایای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های upvc:
عایق حرارتی بالا و کاهش هزینه های مربوط به سرمایش و گرمایش تا میزان ۴۰ درصد
عیق صوتی و کاهش شدت صوت به میزان ۷۰ تا ۱۰۰ درصد از پنجره upvc
عملکرد بسیار ساده و روان
زیبایی و تنوع در طرح ها و مدل ها جهت هر نوع سبک معماری
سهولت در شستشو و نگهداری
جهت کسب اطاعات فنی بیشتر و یا سفارش پنجره ، می توانید ابعاد خود را به شماره ۰۹۱۹۶۵۴۶۶۵۶ تلگرام و یا واتس آپ نمایید. و یا با شماره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت دیدن مقالات فنی در ارتباط با پنجره دوجداره و پنجره upvc می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه نمایید.

تعداد مشاهده: 20
فاراد پنجره 09195900795