جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

فاراد

ارسال شده در 03 فروردین 1399 ساعت 15:50 دماوند

محصولات پنجره دوجداره و پنجره upvc شرکت فاراد پنجره /تاپکو – با کد نمایندگی ۲۸۹ ویستابست – دقیقا مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست تولید می گردد و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و استانداد ۸۵۱۰ دارای نشان استاندارد با شماره پروانه ۷۳۴۹۰۰۲۹۴ می باشد. پروفیل مورد استفاده از کمپانی VISTABEST (ویستابست) دارای گواهینامه مرکز تحقیقات مسکن- استاندارد RAL المان – ۱۰ سال ضمانت نامه تحت پوشش بیمه آسیا می باشد.
مشخصات یک پنجره دوجداره upvc استاندارد جهت پنجره دوجداره دماوند:
پروفیل upvc استاندارد – دارای گواهینامه استاندارد RAI آلمان.
گالوانیزه یکپارچه داخل پروفیل UPVC به ضخامت ۵/۱ میلی متر.
لاستیک های آب بندی حتما از نوع EPDM و از جنس لاستیک باشند و PVC ویا پلاستیک نباشند. جهت تست نوع لاستیک می توانید تیکه ای از آن را آتش بزنید ، اگر ذوب شد لاستیک است و اگر آتش گرفت پلاستیک می باشد.
تولید استاندارد مطابق با دفترچه ملزومات فنی شرکت ویستابست.
یراق آلات ROTO آلمان و WORNE ترک با توجه به ابعاد .( جهت عایقی بیشتر از یراق دوحالته استفاده شود)
شیشه دوجداره با ساختار : جدار داخلی ۶ میلیمتر و اسپیسر ۱۲ و جدار خارجی ۴ میلیمتر ساده.
نصب استاندارد با استفاده از پیچ بولدکس ۸ تا ۱۰ سانتی متری به فواصل هر ۳۰ سانتی متری- تزریق فوم پلی ارتان جهت آب بندی و چسب سیلیکون ۸۰ درصد جهت آب بندی.
خرید از نمایندگان معتبر ویستابست با کد نمایندگی مشخص
جهت کسب اطلاعات فنی بیشتر و یا سفارش پنجره ، می توانید ابعاد خود را به شماره ۰۹۱۹۶۵۴۶۶۵۶ تلگرام و یا واتس آپ نمایید. و یا با شماره ۲۲۸۹۵۳۳۴ تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت دیدن مقالات فنی در ارتباط با پنجره دوجداره و پنجره upvc می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه نمایید.

تعداد مشاهده: 72
فاراد