جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

ترکیب سقف وافل و سقف پس کشیده

پروژه حاضر ساختمان آمفی تئاتر، ساختمان استخر، سالن های تاسیسات زیر مجموعه هتل رز صدرا شیراز است که در مجموع در زیر بنای تقریبی 700 متر در 4 سقف در حال اجرا است. خصوصیات این پروژه اجرای دال شیب دار با دهانه 18 متر در 40 متر به صورت سقف پس کشیده است که در 4 طبقه این دهانه وجود دارد و از بالا تا پایین به صورت ثابت است، قسمت هایی از سقف به صورت پس کشیده است و به صورت تو پر و قسمت هایی که بتن در کشش بوده و نیاز به بتن توپر نبوده به صورت سقف وافل اجرا شده و این موضوع باعث منحصر به فرد شدن پروژه شده است و دهانه 18 متر بزرگترین دهانه ای است که در شیراز تا کنون کار شده است.

آیا می دانید با اضافه شدن به هلدینگ جتکار می توانید خدمات و محصولات خود را به سازندگان در سطح کشور ارائه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 09362286076 تماس بگیرید.

 

ترکیب این دو سیستم چه تاثیری در هزینه اقتصادی پروژه دارد؟

قابل ذکر است که ترکیب این دو سیستم با هم حدود 40 درصد در هزینه اجرای سقف تاثیر داشته است که این موضوع به موجب کاهش بار مرده و کاهش ابعاد و عناصر سازه ای، جدا از بحث هایی که در بهبود معماری به خاطر کاهش آویز تیرها داشته است به صورت خود به خود 40 درصد صرفه اقتصادی داشته ایم و بحث های ایمنی و کاهش کلی وزن سازه هم جای خود دارد.

پروژه های در حال اجرای هلدینگ ساختمانی جتکار در حوزه اجرای سقف یوبوت را می توانید از اینجا ملاحظه کنید. (بر روی متن کلیک کنید)

اگر این سقف به صورت سیستم پس کشیده تنها اجرا می شد، آنگاه ضخامت سقف 30 سانتی متر می شد که باعث افزایش بار مرده در سقف و افزایش هزینه ها می شد که به طور میانگین ترکیب این دو سیستم موجب کاهش بار 300 کیلوگرم در هر متر مربع شده است.

هلدینگ جتکار چگونه خدمات ارائه می کند؟

هلدینگ جتکار به منظور توسعه ساختمان سازی صحیح، با ایده ای خاص، فعالان حوزه های مختلف از مشاغل ساختمانی و تامین کنندگان مصالح ساختمانی را گرد هم آورده تا شما به راحتی بتوانید در سایت منصوب به این هلدینگ سوابق کاری همکاران ما را به صورت فیلم، عکس و فایل های PDF، متعلق به هر پروژه را به طور کامل ملاحظه کنید.

سایت جتکار امکانی را برای کارفرمایان گرامی فراهم می کند تا بتوانند از وضعیت ساختمان های در حال ساخت خود نیز مستندات تهیه کنند و آن را در سایت جتکار بارگذاری کنند و از آن به عنوان رزومه کاری خود بهره برداری کنند، لذا تمامی کارفرمایانی که با این گروه همکاری می نمایند این امکان به رایگان به آن ها ارائه می شود.

با کلیک بر روی این قسمت می توانید نمونه ای از پروفایل هایی که به کاربرانمان تعلق می گیرد را ملاحظه کنید.