جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

پنل های پیشنهادی عضویت در سایت جتکار

یکی از خصوصیاتی که سایت جتکار برای شرکت ها و پیمانکارانی که در حوزه ساختمان سازی فعال هستند این است که این شرکت ها می توانند برای خودشان در سایت جتکار پروفایلی کاملا حرفه ای داشته باشند؛ از امکاناتی که این پروفایل به شما می دهد به شرح زیر است.

1- پروفایل معرفی کسب و کار

هر کسب و کار برای خود پروفایلی دارد که در آن می تواند به معرفی کسب و کار و خدماتی که ارائه می کند نماید. این نکته در سایت جتکار برای شرکت ها حائز اهمیت است که می تواند برای هر حوزه کاری شرکت یک پروفایل اختصاصی تقدیم کند و تنها با یک پروفایل همه این کسب و کارها را مدیریت کند و در آن ها پست های خود را منتشر کنند.

برای نمونه لینک زیر یک نمونه از پروفایلی است که در سایت جتکار ایجاد شده است.

پروفایل شرکت چکادبام

2- فروشگاه اختصاصی

در سایت جتکار به کسب و کارها، فروشگاهی اختصاصی ارائه می شود که می توانند برای خودشان محصولاتشان را بارگذاری کنند و به لینک فروش و یا سایت اختصاصی خودشان متصل کنند.

برای نمونه لینک زیر یک نمونه از فروشگاه های اختصاصی است که در سایت جتکار ایجاد شده است.

فروشگاه اختصاصی آتاسنگ

3-رزومه ساز بر روی نقشه ایران

امکان دیگری که سایت جتکار برای کاربران خود فراهم می کند یک رزومه ساز بر روی بستر نقشه کشور است که کاربران می توانند مکان پروژه های اجرایی خود را بر روی نقشه کشور مشخص کنند و سپس اقدام به بارگذاری محتوا برای هرکدام از این پروژه ها نمایند.

رزومه ساز شرکت چکادبام

در پایان قابل ذکر است که در هر دوره 3 ماهه یک کتاب فیزیکی از فعالانی که در سایت جتکار عضو هستند در تیراژ 2000 نسخه منتشر و به سازندگان ساختمان در استان تهران ارسال خواهد شد.

هزینه عضویت در سایت جتکار در هر سال به مبلغ پنج میلیون تومان است که معرفی هر شرکت در کتاب جتکار برای 2 مرتبه در سال منتشر و بین 4000 سازنده ساختمان در سطح استان تهران توزیع کتاب انجام خواهد شد.

به منظور استفاده از خدمات سایت جتکار با شماره 09126111355 تماس بگیرید.