جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

گروه مهندسین جرس سازه

گروه مهندسین جرس سازه؛ افتخار دارد با بهره مندی از دانش فنی و تجربه مؤثر، با استفاده از نیروهای اجرایی زبده و کارآمد در زمینه طراحی معماری و اجرای ساختمان ها و سازه های مختلف، ضمن به کارگیری از ناب ترین جلوه های هنر کلاسیک و مدرن و همچنین رگه هایی از هنر اصیل ایرانی، طرح های ماندگاری را در عرصه هنر معماری به یادگار بگذارد .

نکته حائز اهمیت در خصوص گروه مهندسین جرس سازه؛ قائم به ذات بودن در کلیه مراحل طراحی، تدارکات، اجرا و نظارت به مجموعه خود می باشد و تمامی خدمات مزبور توسط بخش های داخل گروه به انجام می رسد.

اشراف کارشناسان به کلیه آیتم های طراحی و مصالح مورد نیاز که مدام به روز می باشد و مساعدت شایانی به ارزان سازی در عین حفظ کیفیت به پروژه های جرس سازه می نماید؛  که این مهم باعث بالا رفتن سرعت اجرایی پروژه ها می گردد .

تغییرات در معماری داخلی توامان با تعمیرات بخش های مهم ساختمان همچون آشپزخانه، نشیمن، اتاق خواب، پذیرایی، سرویس بهداشتی، تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید و از همه مهم تر هوشمندسازی که عامل مهمی در جلوگیری از هدر رفت انرژی گران قیمت را دارد، همگی جزو خدمات گروه مهندسین جرس سازه به واحد های مسکونی،  آپارتمانی و ویلایی می باشد .

محوطه سازی و ایجاد فضای سبز در فضاهای مرده بیرونی و درونی ساختمان ضمن ایجاد روحیه نشاط و طراوت جزو المان های زیباسازی شاخص، در ساختمان ها می باشد .