جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

قالب یوبوت تک

شروع پیشرفت تکنولوژی ساخت سقف های یوبوت از قالب یوبوت تک شروع شد که در کشور ایتالیا تولید و به بازار کار ساختمان معرفی شد. مشخصات فیزیکی این این قالب ها ويژگی هایی را ایجاد کرده است که در آن معایبی را وارد کرده است. این ویژگی ها عبارتند از وجود ابعاد مشخص 52*52 سانتیمتر که به صورت تکی تولید و در هر چهار جهت بندهایی تعبیه شده که یوبوت ها هنگام بتن ریزی جلوگیری می کند.

قالب یوبوت تک

هلدینگ جتکار چگونه خدمات ارائه می کند؟

هلدینگ جتکار به منظور توسعه ساختمان سازی صحیح، با ایده ای خاص، فعالان حوزه های مختلف از مشاغل ساختمانی و تامین کنندگان مصالح ساختمانی را گرد هم آورده تا شما به راحتی بتوانید در سایت منصوب به این هلدینگ سوابق کاری همکاران ما را به صورت فیلم، عکس و فایل های PDF، متعلق به هر پروژه را به طور کامل ملاحظه کنید.

سایت جتکار امکانی را برای کارفرمایان گرامی فراهم می کند تا بتوانند از وضعیت ساختمان های در حال ساخت خود نیز مستندات تهیه کنند و آن را در سایت جتکار بارگذاری کنند و از آن به عنوان رزومه کاری خود بهره برداری کنند، لذا تمامی کارفرمایانی که با این گروه همکاری می نمایند این امکان به رایگان به آن ها ارائه می شود.

با کلیک بر روی این قسمت می توانید نمونه ای از پروفایل هایی که به کاربرانمان تعلق می گیرد را ملاحظه کنید.

در زیر یوبوت ها 4 عدد پایه تعبیه شده که ارتفاع این پایه ها، کاور زیرین دال را تنظیم کرده و همچنین تعادل یوبوت ها را بر روی قالب دال حفظ می نماید و طراح می تواند با توجه به سلیقه خود با توجه به چهار پایه، فاصله بین قالب ها را تنظیم کند.

قسمت زیرین این قالب ها به صورت باز طراحی شده که این موضوع باعث می شود در صورت بتن ریزی نامناسب بتن داخل یوبوت ها نفوذ کند و عملا مزیت ها یاستفاده از یوبوت را زیر سوال می برد.

آیا می دانید با اضافه شدن به هلدینگ جتکار می توانید خدمات و محصولات خود را به سازندگان در سطح کشور ارائه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 09362286076 تماس بگیرید.

بتن ریزی در این سقف ها باید به گونه ای انجام شود که هوا داخل یوبوت محبوس شده و اجازه ورود بتن به داخل یوبوت را ندهد.

یکی از مهمترین عیوب این قالبها، ایجاد درز سرد افقی در بتن ریزی دو لایه

پروژه های در حال اجرای هلدینگ ساختمانی جتکار در حوزه اجرای سقف یوبوت را می توانید از اینجا ملاحظه کنید. (بر روی متن کلیک کنید)

می باشد. همچنین با توجه به شکل قالب ها تمرکز تنش در حد فاصل لایه بتن پایین و ایر ایجاد شده در بین یوبوت بدلیل زاویه تند، زیاد می باشد.

از مزیت های قالب یوبوت تک می توان به هزینه تمام شده کمتر، هزینه حمل و نقل پایین تر به دلیل قرار گرفتن قالب ها در داخل یکدیگر در زمان حمل و انبار، سرعت بالای تولید و ... اشاره کرد.

در اینجا می توانید نمونه ای از پروفایل هایی که به همکارانمان در سایت جتکار ارائه می کنیم را ملاحظه کنید. برای تماشای پروفایل شرکت چکاد بام اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده مقاله سقف یوبوت بر روی این متن کلیک کنید.

برای تهیه این قالب ها شرکت های متعددی وجود دارند که می توانید قالب های یوبوت را تهیه نمایید، شرکت گنبد فیروزه یکی از این شرکت ها است که در زمینه تولید و اجرای سقف یوبوت فعالیت می کند.