جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

در جتکار فروشنده شوید

زمانه تغییر کرده و بیشتر افراد ترجیح می دهند در خانه یا محل کار خود و از طریق اینترنت روی تلفن همراه یا کامپیوتر براحتی و بدون دردسر خرید خود را انجام دهند، از سوی دیگر فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را بر فروشنده‌ها و خریداران تحمیل کرده و به همین دلیل فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.

اگر شما هم در فکر راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار آنلاین موفق هستید دست نگه ندارید! همین حالا و بدون اتلاف وقت وارد خانواده‌ی مارکت پلیس جتکار شوید. شما برای خودتان کار خواهید کرد و محصولات خود را بفروش می رسانید و جتکار به راه‌اندزی کسب‌و‌کار آنلاین شما رونق می‌بخشد.

منفعت معامله فقط برای شما می باشد

اگر قصد پیدا کردن مشتری از سراسر ایران برای محصولات خود دارید، اگر تولید کننده یا واردکننده هستید، همین حالا عضو خانواده‌ی بزرگ مارکت پلیس جتکار شوید، محصول خود را وارد سایت کنید و آن را در بازاری که حداقل در سراسر ایران هست، عرضه کنید.

چرا در جتکار فروشنده باشم ؟!

شما به عنوان فروشنده حقیقی یا حقوقی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید و محصولات خود را بعد از تکمیل ثبت نام و ارسال درخواست برای فروشنده شدن از طریق سامانه تیکت در سایت وارد کنید.

لینک ثبت نام