جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

لوگوی شرکت رس

شرکت رُس در سال 1328 در زمینه فعالیتهای پیمانکاری ساختمان با شماره ثبت 3022 در اداره ثبت شرکتهای تهران تاسیس گردید و از بدو تاسیس با استفاده از تلفیق دانش مدیریتی ، تخصص و تجربه در کنار تعهد توانسته است پروژه های متعددی را در سرتاسر پهنه میهن عزیزمان ایران به سرانجام برساند که تعدادی از آنها در زمره بناهای شاخص و ماندگار و دارای ارزش ملی می باشند.

این شرکت به عنوان عضو قدیمی از خانواده بزرگ شرکتهای ساختمانی و با دارا بودن رتبه 1 ابنیه ، رتبه 1 تاسیسات و تجهیزات از سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، جلب رضایت کارفرمایان و احترام به اعتماد آنها را به عنوان رسالت خود مدنظر قرار داده است و سعی نموده به عنوان بازوی اجرایی آنها با فراهم کردن زمینه های لازم در زمینه خدمات فنی و مهندسی کارآمد ، مایه آرامش خاطر آنان را از بابت کیفیت و مدت زمان کار انجام شده فراهم نماید.

شایان ذکر است اخیراً این شرکت بابت بیش از 60 سال حضور با کیفیت در نظام فنی و اجرائی کشور مفتخر به دریافت لوح تقدیر از سازمان مدیریت و برنامه ریزی گردیده است.

شرکت رُس جزء اعضا اولیه انجمن شرکتهای ساختمانی ایران ( سندیکا ) می باشد و همچنین عضویت در اتاق بازرگانی تهران و انجمن شرکتهای بیمارستان ساز ایران و نیز انجمن فن آوران و تولیدکنندگان ساختمان را نیز دارا می باشد.

نام مدیر عامل محمد علی تخم پاش
آدرس شرکت تهران ،خیابان سهروردی شمالی ، خیابان هویزه غربی ، پلاک ۹۸ طبقه اول