جت کار

همرسان کسب و کارهای ساختمانی

لوگوی ارتباط گستر کیان

*گروه فنی و صنعتی کیان* با بیش از 10 سال فعالیت در زمینه برق ، مخابرات ، سیستم های حفاظتی و خدمات انفورماتیک و به پشتوانه رزمه کاری درخشان در اجرا، مدیریت پروژه ها و حفظ ونگهداری سیستم ها در بیش از صدها مجموعه دولتی ، خصوصی ، نظامی و با هدف گسترش فعالیت های فنی ومهندسی قابل ارائه، در سال 1398 در اداره ثبت شرکت ها تحت عنوان شرکت دیده افزار کیان به شماره ثبت538048 ثبت گردیده است.

گروه کیان با حضور پایدار، موفق و مؤثر به عنوان پیمانکار فعال در حوزه فعالیت فنی خود، موضوع فعالیت خود را اجرا، پشتیبانی و حمایت از تمام کاربران سیستم های حفاظتی و کاربران شبکه های کامپیوتری به عنوان مشتریان خود تلقی نموده و تلاش داشته است در طول سال های فعالیت خود،ضمن تأمین نیازهای فنی و مهندسی از منابع تأمین متنوع و نه محدود به یک تأمین کننده خاص،پیشتاز ارائه خدمات ومحصولات نوین براساس نیازهای بازار باشد.
این مجموعه توانسته است در طول مدت فعالیت،عملکرد مناسبی از نظر فنی و اقتصادی ارائه داده و هر روز شکوفاتر و با اقتدار بیشتر در صحنه فعالیت های حرفه ای ایفای نقش نماید.
تجربه و توان تخصصی مجموعه، توانایی جذب و پرورش نیروی انسانی خبره و بهره مندی از تخصص های مورد نیاز، خوش نامی و صداقت حرفه ای، گستردگی فعالیت ها و پوشش اکثریت قریب به اتفاق زمینه های مرتبط با سیستم های حفاظتی و خدمات انفورماتیک، شرایطی را فراهم نموده است که با توجه به روند رو به گسترش این صنعت در کشور، به عنوان یکی از پشتوانه های پروژه های گوناگون باشد.

****
فروش و نصب سیستم های حفاظتی ، دوربین های مداربسته اماکن ، دزدگیر منازل مسکونی و اماکن اداری و تجاری ، سیستم های اتوماسیون پارکینگ ، برق ساختمان

با توجه به نیاز همه جانبه اماکن مسکونی و اداری و تجاری به سیستم های حفاظتی، آماده ایم به پشتوانه رزومه خود و اطمینان مشتریان گرامی به مجموعه، در پروژه های ساخت ، بازسازی و تجهیز ساختمان ها ، ادارات ، فروشگاه ها و .. با استفاده از دانش فنی و سابقه کاری موفق از ابتدایی ترین مراحل تا تحویل نهایی پروژه به کارفرمای محترم ، همراه همیشگیتان بوده و حس اطمینان به پیمانکار را به شما برگردانیم

نام مدیر عامل علی حاجی حسینی
آدرس شرکت کارگر شمالی-تقاطع بلوار کشاورز-بن بست گیتی-پلاک۱۸